NASZE PRODUKTY

ZMIEŃ KATEGORIĘ:


Materace MK Foam Koło - ukształtuj swój sen

Szeroki wybór materacy renomowanej marki MK Foam Koło, która od lat cieszy się uznaniem klientów dzięki wysokiej jakości i innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie snu i odpoczynku.

W AB Materace znajdziesz m.in:


Materace piankowe

Oferujemy różnorodne materace piankowe marki MK Foam Koło, które zapewniają doskonałe wsparcie dla Twojego ciała podczas snu. Dostępne w różnych rozmiarach i stopniach twardości, by dopasować się do Twoich indywidualnych preferencji.


Materace lateksowe

Materace lateksowe to doskonałe połączenie wygody i trwałości. W naszej ofercie znajdziesz materace lateksowe MK Foam Koło, które zapewnią Ci komfortowy sen i regenerację każdej nocy.


Materace kieszonkowe

Materace kieszonkowe to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących indywidualnego wsparcia dla każdej części ciała. W ofercie MK Foam Koło znajdziesz materace kieszonkowe w różnych wariantach twardości i rozmiarach.


Materace TRI 4 regeneracyjne

Materace TRI 4 regeneracyjne to innowacyjne rozwiązanie, które wspomaga naturalny proces regeneracji organizmu podczas snu. Dzięki unikalnej technologii zapewniasz sobie zdrowszy sen i pełniejsze odrodzenie się po intensywnym dniu.


Materace dla dzieci

Zapewnij swojemu dziecku zdrowy i komfortowy sen dzięki materacom dla dzieci marki MK Foam Koło. Oferujemy materace dostosowane do potrzeb najmłodszych, zapewniające odpowiednie wsparcie dla ich rozwijających się ciał.


Materace szpitalne

Dla osób wymagających specjalnej opieki zdrowotnej, proponujemy materace szpitalne MK Foam Koło, które zapewniają odpowiednie wsparcie i komfort podczas rekonwalescencji.


Materace Talalay

Wyjątkowa technologia Talalay zapewniająca doskonałą elastyczność i wygodę. Odkryj materace Talalay marki MK Foam Koło i ciesz się komfortem na najwyższym poziomie.


Nie czekaj dłużej, znajdź idealny materac dla siebie lub swoich bliskich w szerokiej gamie produktów marki MK Foam Koło dostępnych w AB Materace.
Nie odnaleziono produktów spełniających wybrane kryteria
Materace to nasza pasja, a z pasji powstał profesjonalizm. Jesteśmy w Tychach, ale działamy na terenie całego woj. śląskiego. Zapraszamy do naszego salonu.
Dołącz do grona dobrze wyspanych.
Skontaktuj się z nami
tel.: 665-313-700
adres: ul. Mikołowska 62a, 43-100 Tychy
e-mail: abmaterace.tychy@gmail.com
Godziny otwarcia
Pon. - Pt.: 10:00 - 18:00 Sob.: 9:00 - 13:00 Niedz.: Nieczynne
Transport i montaż
tel.: 600 957 964
Go to top