Materace

ZMIEŃ KATEGORIĘ:

Materace kieszonkowe od MK Foam Koło


Materace kieszonkowe to innowacyjne rozwiązanie w świecie snu, łączące wygodę i doskonałe dopasowanie do potrzeb ciała. Ich misterna konstrukcja składa się z pojedynczych sprężyn umieszczonych w tkaninowych kieszeniach, pracujących niezależnie od siebie. Dzięki temu każda sprężyna doskonale amortyzuje i współpracuje z ciałem, zapewniając maksymalny komfort podczas snu. Materace MK Foam Koło idealnie dopasowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, zapewniając odpowiednie podparcie i redukując nacisk na poszczególne partie ciała. Ich cicha praca nie zakłóca spokoju i zdrowego snu, co sprawia, że są doskonałym wyborem zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla par.

Ponadto, dzięki swojej konstrukcji, materace kieszonkowe są idealne w rehabilitacji schorzeń ortopedycznych, wspierając prawidłową postawę ciała i zapewniając optymalne wsparcie dla kręgosłupa. Dzięki swojej wszechstronności, materace kieszonkowe są niezastąpionym elementem każdej sypialni, gwarantując doskonały sen i wypoczynek każdej nocy.
Materace to nasza pasja, a z pasji powstał profesjonalizm. Jesteśmy w Tychach, ale działamy na terenie całego woj. śląskiego. Zapraszamy do naszego salonu.
Dołącz do grona dobrze wyspanych.
Skontaktuj się z nami
tel.: 665-313-700
adres: ul. Mikołowska 62a, 43-100 Tychy
e-mail: abmaterace.tychy@gmail.com
Godziny otwarcia
Pon. - Pt.: 10:00 - 17-30 Sob.: 9:00 - 13:00 Niedz.: Nieczynne
 
Go to top