Łóżka multisystem

ZMIEŃ KATEGORIĘ:

Zagłówki do łóżek multisystem od MK Foam Koło


Zagłówki dla łóżek multisystem pełnią kluczową rolę zarówno pod względem dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym. To on nadaje charakter i styl całemu łóżku, będąc jego wizytówką. Dobierając zagłówek, tworzymy niepowtarzalny duet z korpusem, który stanowi fundament całej konstrukcji.

Ergonomicznie zaprojektowane, zapewniają wygodne podparcie podczas czytania, oglądania telewizji czy relaksu. W naszej ofercie znajdziesz zagłówki różnorodnych wymiarów, wykonane z wysokiej jakości materiałów, w bogatej gamie kolorystycznej. To klient decyduje o wyborze wymiaru, materiału i kolorystyki zagłówka, dostosowując go do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb.

Dzięki naszym zagłówkom od MK Foam Koło, możesz stworzyć sypialnię, która nie tylko zachwyca estetyką, ale również zapewnia maksymalny komfort i funkcjonalność. Odkryj bogactwo możliwości w naszej ofercie i wybierz zagłówek, który idealnie dopasuje się do Twojego wnętrza i spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Materace to nasza pasja, a z pasji powstał profesjonalizm. Jesteśmy w Tychach, ale działamy na terenie całego woj. śląskiego. Zapraszamy do naszego salonu.
Dołącz do grona dobrze wyspanych.
Skontaktuj się z nami
tel.: 665-313-700
adres: ul. Mikołowska 64, 43-100 Tychy
e-mail: abmaterace.tychy@gmail.com
Godziny otwarcia
Pon. - Pt.: 10:00 - 18:00 Sob.: 9:00 - 14:00 Niedz.: Nieczynne
Transport i montaż
tel.: 600 957 964
Go to top